Priprema za blagdane

Autor: Mihaela Njegovec, 2. 12. 2015.

Krajem studenog naš razred se počeo pripremati za nadolazeće blagdane.

Za početak smo "sazidali" kamin kako bismo imali ugodan i topao prostor za rad. U izgradnji su sudjelovali svi učenici razreda. Jedni su "zidali", drugi su lijepili, treći su omatali, četvrti, držali, peti pripremali cigle, šesti vatru, sedmi cjepanice... Bilo je posla za svakoga. Rad je bio mukotrpan i težak, ali se na kraju isplatio jer smo dobili prekrasan i jedinstven kamin. U prosincu ćemo dovršiti uređenje prostora, pa smo krenuli s čarapicama. Od tkanina smo vlastitim ručicama sašili čizmice/čarapice i objesili ih na kamin. Nadamo se da će se u njima uskoro pojaviti i kakav poklončić.

Budući da u razredu imamo i mali borić iz prijašnjih godina, učenici su se sami dosjetili kako ga ukrasiti. Reciklirali su sjejne poklopce od jogurta i dobili zanimljive kuglice. Još samo trebamo urediti panoe našim likovnim radovima i radost blagdana može početi.

Fotografije izgradnje možete pogledati u albumu.