Kližemo!

Autor: Mihaela Njegovec, 29. 1. 2015.

Grad Ivanić-Grad nam je omogućio školu klizanja, što smo s oduševljenjem prihvatili!

Škola će trajati 8 nastavnih sati tijekom kojih ćemo naučiti osnove klizanja. Za neke je prvi sat bio i prvi susret s klizaljkama i ledom. No, usprkos neiskustvu, hrabro smo svi navukli klizaljke i poslušno pratili upute trenerica. Padova gotovo da i nije bilo, a i oni rijetki, nasreću, nisu bili bolni. Nakon treninga, promrzli, ali puni dobrog raspoloženja pojurili smo kućama utopliti se i ispričati ukućanima svoja iskustva. Jedva čekamo naš sljedeći termin.