Posjet specijalnoj bolnici "Naftalan"

Autor: Mihaela Njegovec, 23. 2. 2015.

Učeći  na satovima prirode i društva o zdravlju i zdrastvenim ustanovama, posjetili smo specijalnu bolnicu "Naftalan".

Budući da smo na satovima prirode i društva puno razgovarali i učili o našem tijelu, zdravlju i očuvanju zdravlja, odlučili smo posjetiti jednu zdravstvenu ustanovu. Odluka je pala na specijalnu bolnicu "Naftalan". Tamo smo od stručnih osoba, fizioterapeuta, saznali kakva je to ustanova, tko u njoj radi i na koji način pomažu svojim pacijentima. Saznali smo i da izvor ljekovitog naftalana u našem gradu i još na samo jednom mjestu na svijetu. Ponosni smo što ljudi iz cijele Europe dolaze baš u naš grad na liječenje reumatskih ili kožnih bolesti.

Priloženi dokumenti:
fotografija_1.JPG (385.67 KB)