Želim biti

Autor: Marina Rodeš, 27. 11. 2014.

Želim biti

Kad odrastem želim biti modna dizajnerica jer mi je to lijepo zanimanje.

Dizajnirala bih haljine, majice, hlače, torbice, šalove i ogrlice. Imala bih dizajnersku radionicu u najvećem gradu, gradu Zagrebu. Za manekenke bih dizajnirala haljine, a hlače i majice za manekene. Kad bi moja sestra bila manekenka, dizajnirala bih joj najljepšu haljinu na cijelome svijetu. Imala bih i trgovinu s vjenčanicama povoljnim i lijepim.

Nadam se da ću stvarno postati modna dizajnerica.

Magdalena Topal 3.c

Želim biti

Želim biti strojovođa zato što volim lokomotive. Lokomotive i vlakovi su snažni i neobični. Snažniji su od kamiona i praktičniji od autobusa. Volim ih i zato što su neke prevaljivale jako veliki put i vukle veliki broj vagona. Svaki dan dođem do prozora i gledam kad prolazi vlak, gledam i zamišljam kako ću i ja upravljati takvim vlakom.

Domagoj Beus 3.c