Dan zaljubljenih

Autor: Marina Rodeš, 13. 2. 2015.

Učenici 3.c razreda su pisali o svojim simpatijama i osjećajima. Izrazili su želju da sve radove objavim.

Moja simpatija

1.     Ja sam jako dobra prema svojoj simpatiji , a  i on prema meni. Kad ga vidim, osjećam potpunu ljubav između nas. On zna za moje osjećaje prema njemu, ali i ja znam njegove. Prema meni se ponaša jako lijepo, a ponekad je smotan. Najviše mislim na njega kad dođem iz škole. Želim da lijepo proslavimo Valentinovo i da uvijek budemo zdravi.

Kristina

2.    Prema svojoj simpatiji se ponašam kao i prema ostalim prijateljicama. Kad je vidim, sretan sam i pomalo sramežljiv. Na sreću, ona prema meni osjeća ono što i ja prema njoj. Na nju mislim prije spavanja, u snu i kada idem u školu. Najviše volim kada je radosna i kada se smije. Želim joj sreću i da bude radosna na Valentinovo.

Andrej

3.    Imam simpatiju. Ide sa mnom u razred. Prema njemu sam pažljiva i uvijek mu pomažem kada vidim da mu treba pomoć. Kada ga vidim osjećam se uzbuđeno i zbunjeno. On ne zna za moje osjećaje. Prema meni se ponaša drago i ljubazno, a ponekad se ljuti. Najviše mislim na njega kada dođem iz škole. Moje želje su da uvijek bude zdrav i sretan, i dobar prema meni.

Larisa

4.    Ja sam prema svojoj simpatiji nježan i osjećajan. Jako sam sretan kada je vidim. Ona zna za moje osjećaje, ali i ja znam za njezine. Jako se lijepo ponaša prema meni, kao i ja prema njoj. Cijelo vrijeme mislim na nju. Moje želje su da lijepo proslavi Valentinovo.

Sven

5.     Prema svojoj simpatiji sam druželjubiva. Kada sam kraj njega osjećam mir, tišinu i toplinu. On ne zna za moju ljubav jer se pravim da sam mu samo prijateljica. Radi gluposti i često se svađa sa svima, ali ja ipak na njega mislim svaki dan. Želim da se lijepo igra u razredu i želim mu sretno Valentinovo.

Matea

6.    Ja sam prema svojoj simpatiji kulturan,  a njoj jako smiješan. Kada je vidim osjećam ljubav i sramežljiv sam. Ona ne zna za moje osjećaje. Prema meni se ponaša kao i prema drugim učenicima. Najviše mislim na nju kada sam sam u kući. Moje su želje da ona sazna za to.

Edo

7.    Moja simpatija živi u Zagrebu. Jako je drag, ali se ponekad tuče. Prema njemu imam puno osjećaja. Kada ga vidim, jako sam sramežljiva i zbunjena, ali i zaljubljena. On zna za moje osjećaje, a i ja za njegove. Prema meni se ponaša lijepo. Ponekad je agresivan i tada je strog. Mislim na njega i čujemo se telefonom. Moje su želje da zauvijek ostanemo zaljubljeni.

Leda

8.    Ja sam prema svojoj simpatiji dobar i osjećajan. Kada je vidim,  osjećam kao da ću se rastopiti ili pasti u nesvijest. Mislim da zna za moje osjećaje. Prema meni se odnosi brižno i osjećajno. Najviše mislim na nju kada rješavam zadaću iz matematike jer je ona jedna  od najboljih matematičarki u razredu. Moje želje su da bude zdrava i pametna cijeli svoj život.

Jan

9.    Moja simpatija je dječak iz 3.b razreda. Prema njemu se ponašam lijepo, ali ponekad i zločesto. Kada ga vidim, osjećam se sramežljivo i pomalo glupo. On ne zna za moje osjećaje.  Na njega mislim u svome snu i u javi. Moje su želje da me zavoli kao posebnu djevojčicu i prijateljicu. Želim mu sretno i veselo Valentinovo.

Magdalena

10.  Osjećam se zaljubljeno. Ta djevojčica zna za moje osjećaje. Prema meni se ponaša sramežljivo, ali iskreno. Na nju najviše mislim kada je tužna. Moje su želje da bude dobro i da ostvari svoje snove.

Mihael

11.  Ja sam prema svojoj simpatiji dobra i osjećam se zadovoljno. On ne zna za moje osjećaje. Prema meni se ponaša pažljivo. Kad dođem domu svom, mislim na njega.

Antonela

12.  Moja simpatija 0535. Prema njoj sam dobar i kulturan. Kada je vidim osjećam zbunjenosti i sramežljivost. Ona ne zna za moje osjećaje. Na nju mislim kada se probudim. Moje želje su da postanemo više od najboljih prijatelja.

Domagoj

13.  Prema njemu sam nježna. Osjećam se zaljubljeno. On ne zna za moje osjećaje.  Na njega mislim kad ga ugledam i kad ga se sjetim. Moje su želje da me voli.

Tina

14.  Moja simpatija je iz mog razreda. Jako je volim i dobar sam prema njoj. Kada je vidim osjećam se smotan. Ona ne zna za moje osjećaje… ne zna da je volim. Mislim na nju kada dođem iz škole i kada je vidim vani. Moje su želje da dobro provedemo Valentinovo i da sazna da sam zaljubljen u nju.

Luka M.

15.  Ja sam prema svojoj simpatiji iskrena i osjećajna. Kada ga vidim, osjećam se zaljubljeno. On ne zna za moje osjećaje. Prema meni se ponaša ljubazno.

Patricia

16.  Prema svojoj simpatiji sam dobar i blag. Kada je vidim osjećam se zaljubljeno i osjećajan sam. Ona zna za moje osjećaje i prema meni se ponaša dobro. Najviše mislim na nju kada je vidim. Moje želje su da je opet vidim.

Stjepan

17.  Prema njemu sam osjećajna i miroljubiva. Kada ga vidim osjećam se sretno. On jako dobro zna da mi je simpatija. Prema meni se ponaša jako lijepo. Najviše mislim na njega kada sam doma. Htjela bih da zajedno proslavimo ovaj lijepi Dan zaljubljenih.

Ivona

18.  Moja simpatija je iz mog razreda. Ona je lijepa, dobra i uredna. Osjećam se tužno kad joj se rugam. Veseo sam kad je i ona vesela. Tužan sam kad je i ona tužna. Volim Valentinovo.

Leon