ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ INFORMATIKE

Autor: Kristina Prilika, 12. 2. 2018.

U petak 9.2.2018. u SŠ Dugo Selo održano je županijsko natjecanje iz informatike. Na županijskoj razini natjecanja imali smo 6 predstavnika, koji su odmjerili snage u programskom jeziku LOGO i C++. Naši učenici ostvarili su zapažene rezultateS županijskog natjecanja vratili su se s jednim  prvim, dva druga i tri  treća mjesta.

Domagoj Beus, učenik 6.c razreda postigao je najbolji rezultat, prvi je u županiji, a 11. u državi.

Daniel Ozvačić, 6.a i Lovro Počuč, 5.a  ostvarli su  drugo mjesto u svojim kategorijima.

Klara Rodeš, 8.a  i Fran Lešković, 7.c  ostvarili su  treće mjesto u svojim kategorijama.

Fran Lešković, 7.c  ostvario je i 3. mjesto u kategoriji algoritmi s programskim jezikom C++.

Čestitke svim učenicima i mentorici Ireni Novak Tvrtković na izvrsnim rezultatima!