OSIGURAVANJE ŠKOLSKE PREHRANE ZA DJECU U RIZIKU OD SIROMAŠTVA

Autor: Kristina Prilika, 14. 5. 2018.

Ministarstvo za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku, dana 17. travnja donijelo Odluku o financiranju projekta Zagrebačke županije „Osiguravanje školske prehrane za djecu u riziku od siromaštva (školska godina 2017.-2018.)“.

Ukupan iznos prihvatljivih troškova iznosi 1.412.160,09 kuna, a provedbom projekta bit će obuhvaćeno 1.384 učenika iz 27 osnovnih škola s područja Zagrebačke županije.

Projektom su obuhvaćeni i učenici OŠ Đure Deželića Ivanić-Grad.

Župan Zagrebačke županije dana 8. svibnja 2018. godine potpisao je Ugovor o dodjeli bespovratnih sredstava za navedeni Projekt.

Više o Projektu možete saznati na linku: https://www.zagrebacka-zupanija.hr/vijesti/4072/14-milijuna-kuna-za-besplatnu-prehranu-najpotrebit