SVEČANA PRIREDBA ZA PRVE RAZREDE

Autor: Kristina Prilika, 3. 9. 2018.

Danas je u Velikoj dvorani Pučkog otvorenog učilišta u 11. sati upriličena svečana priredba za prvašiće i njihove roditelje te učenike i učiteljice 2., 3. i 4.-ih razreda.

1. a razred i učiteljica Mirjana Bobić

1. b razred i učiteljica Anita Vržogić

1. c razred i učiteljica Mirjana Pavanić

Uvodnim govorom sve prisutne pozdravila je ravnateljica Ines Tudović i svim roditeljima i učenicima zaželjela uspješnu i sretnu školsku godinu.

Priredbu je upriličio Mali i Veliki zbor (učiteljica Valentina Friedl-Štruklec) otpjevavši himnu i nekoliko prigodnih pjesama, Mali recitatori prigodnim recitacijama (učiteljica Štefica Bakarić), Mala ritmika (učiteljica Ksenija Bilandžić), Mažoretkinje (učiteljica Nataša Duvnjak), a Mala dramska (učiteljica Mirjana Pavanić) izvela je scensku igru Kako je Gogo Grozni krenuo u školu. Najsvečanij trenutak priredbe bio je kada su se prvašići na pozornici pridružili svojim učiteljicama i prigodno darivani poklončiićima dobrodošlice.

Mali i Veliki zbor

Mali recitatori

Mala ritmika

Mažoretkinje

Na kraju svečanosti prvašiće su već tradicionalno u svečanoj povorci ostali učenici i učiteljice pljeskom otpratili u školu.

Više fotografija možete pogledati na linku FOTO-GALERIJA