SPORTSKE IGRE MLADIH

Autor: Kristina Prilika, 10. 10. 2018.

Učenici naše škole sudjelovali su na Sportskim igrama mladih koje su održane u sportskom parku Zelenjak 15. svibnja 2018., a učenica 4.b razreda (sada 5.b) Lea Mareković kao pobjednica u utrci na 60 metara pozvana je na Državnu završnicu  u Savudriji od 16.6. do 19.6.2018. Lea je na završnici sudjelovala u pratnji roditelja. Čestitamo Lei i želimo joj još sportskih uspijeha! Podsjećamo, u našem gradu održano je u sportskom parku Zelenjak svečano otvorenje 22. sportskih igara mladih na kojem su nazočili i sudjelovali i učenici naše škole.