1.C RAZRED U POSJETU AUTO- ŠKOLI "VOLAN"

Autor: Kristina Prilika, 23. 11. 2018.

U sklopu nastavnog sadržaja iz prirode i društva - promet, 1.c razred s učiteljicom Mirjanom Pavanić posjetio je 15. studenog 2018. auto-školu Volan gdje su učenici ponovili osnovne stvari o ponašanju u prometu, tj. kako sigurno doći od kuće do škole i obrnuto. Na predavanju učenici su zaslužili diplome za završen tečaj sigurnog ponašanja u prometu. Predavanje za učenike održala je Renata Hamonajec-Hermeščec, Lotina mama. Hvala Lotinoj mami i auto-školi Volan na pozivu na radionicu i ugodnom druženju.

Na satu prirode i društva učenici su se također likovno izrazili i pokazali što su naučili o prometu.