HSIN - dodjela nagrada i priznanja

Autor: Irena Novak Tvrtković, 19. 12. 2018.

DODJELA PRIZNANJA I NAGRADA ZA NAJUSPJEŠNIJE UČENIKE U SEZONI 2017./2018. U PROGRAMIMA KOJE PROVODI HRVATSKI SAVEZ INFORMATIČARA

Godinu na odlasku Hrvatski je savez informatičara obilježio organizacijom Dana HSIN-a 18. prosinca 2018. u Zagrebu i tom se je prilikom prisjetio svih uspješno provedenih programa, osvojenih medalja i postignutih uspjeha mladih informatičara.
Tom su prigodom dodijeljene i nagrade najboljim natjecateljima na Otvorenoj smotri softverskih radova, Hrvatskoj Logo ligi, Hrvatskom otvorenom natjecanju u informatici te međunarodnim natjecanjima.

Marin Kurešić6.c u prošloj je sezoni osvojio 3. mjesto, a Ivano Počuč, 2.  u Logo ligi.  Na dodjeli priznanja bili su roditelji i mentorica Irena Novak Tvrtković.

ČESTITKE Marinu I Ivanu!!!