ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ HRVATSKOG JEZIKA

Autor: Kristina Prilika, 15. 3. 2019.

14. ožujka 2019. održano je u OŠ Pavao Belas u Brdovcu Županijsko natjecanje iz hrvatskog jezika na koje su pozvana (prema broju bodova sa školskog natjecanja) 3 naša učenika: Andrej Radovanović, 8.a, Ana Tokić, 8.a i Lea Jurina, 7.a. Lea Jurina plasirala se na 4. mjesto od 29 natjecatelja u kategoriji učenika 7. razreda,  Ana Tokić na 22. i Andrej Radovanović na 24. mjesto od 78 natjecatelja u kategoriji učenika 8. razreda. Čestitke Lei, Ani i Andreju na osvojenim rezultatima i čestitke učiteljici mentorici Nataši Duvnjak Madaras koja ih je marljivo spremala i motivirala.