UDŽBENICI I RADNI MATERIJALI KOJE ĆE KORISTITI UČENICI 1., 5. I 7. RAZREDA U ŠKOLSKOJ GODINI 2019./2020.

Autor: Kristina Prilika, 9. 7. 2019.

U dokumentu na linku ispod možete pogledati popis udžbenika i radnih materijala koji su odabrani za 1., 5. i 7. r. (STEM: bio, kem, fiz) za školsku godinu 2019./2020. (škola za život) i koje će naši učenici koristiti. Dužni smo objaviti popis radnih materijala uz odabrane udžbenike pa smo ih stavili u jedinstvenu tablicu  s udžbenicima i istakli crvenom bojom. Naši će učenici dobiti sve radne materijale i udžbenike u školi početkom rujna - dakle - roditelji ne kupuju NIŠTA!!!

POPIS UDŽBENIKA I RADNIH MATERIJALA U 1., 5. I 7. R. ZA ŠK.G.2019./2020.