JESEN I DANI KRUHA NA IMANJU KEZELE

Autor: Kristina Prilika, 17. 10. 2019.

15.10. 2019. učenici prvih razreda s učiteljicama Ljiljanom Žmegač, Katarinom Popović i Natašom Svoboda Arnautov posjetili su imanje - seosko gospodarstvo Kezele. Tamo su ponovili i doživjeli sve što su naučili o jeseni i prigodnim radionicama obilježili Dane kruha i zahvalnosti za plodove zemlje. Upoznali su se sa seoskim gospodarstvom, vidjeli razne vrste žitarica, mlin, proces mljevenja (od zrna do brašna), a nakon toga sami su umisesili svoje kruščiće. Proveli su predivan dan u prirodi i u igri na svježem zraku uz pitu i sok od jabuka. (1.abc)