15. MEMORIJAL RUDOLF PEREŠIN

Autor: KRISTINA PRILIKA, 28. 10. 2019.

25. listopada 2019. učenici 7.-ih razreda sudjelovali su u obilježavanju 15. memorijala Rudolfa Perešina u Maloj dvorani Sveučilišta na edukacijskom susretu s predstavnicima Oružanih snaga RH u sklopu kojeg su vidjeli rad na računalnom simulatoru letenja. Nastup Akrobatske grupe HRZ  "Krila Oluje" u Sportskom parku Zelenjak odgođen je zbog magle. Također, u sklopu 15. memorijala Rudolfa Perešina u Društvenom domu u Cagincu izloženi su prigodni likovni radovi naših učenika: Paule Lovrić, 7.b, Eme Gazić, 7.c, Gabriele Vučetić, 7.c, Kristine Čoloć, 8.c i Luke Markuša, 8.c. Literarni rad učenice Veronike Kelava, 7.a  pročitan je na svečanoj akademiji u Cagincu 27.10.2019. Svi učenici koji su sudjelovali u programu odlaze na nagradni izlet 7.11 2019. u Veliku Goricu u Ratno zrakoplovstvo te u Gornju Stubicu razgledati avion Rudolfa Perešina.

FOTOGALERIJA