DAN SJEĆANJA NA VUKOVAR

Autor: Kristina Prilika, 18. 11. 2019.

Danas smo u školi obilježili Dan sjećanja na Vukovar prigodnim radio-emisijama koje su učenici poslušali u učionicama, a koje su za učenike pripremile učiteljice Vlatka Rajski Radošević, Nataša Duvnjak i Ivana Krešo. Prigodne panoe u školi pripremili su učenici povijesne grupe s učiteljicom Tinom Matanić te Likovna grupa s učiteljicom Petrom Pavlić. Učenici svih razreda mirno i dostojanstveno zapalili su i postavili lučice i lampaše ispred škole. U 17.30 sati učenici 8. razreda s razrednicima pridružit će se koloni sjećanja "Put svjetlosti" zajednice braniteljskih udruga grada Ivanić-Grada, a ravnatelj Mileo Todić, učiteljica Matanić i predsjednici 8. razreda zapalit će svijeće ispred spomenika hrvatskim braniteljima.