VEČER MATEMATIKE

Autor: Kristina Prilika, 11. 12. 2019.

Jučer (10.12.2019.) održana je u Školi Večer matematike koju su organizirali i proveli učiteljica savjetnica Mirjana Pavanić za razrednu nastavu i učitelj savjetnik Ivica Gregurec za predmetnu nastavu. Na zanimljive i poučne radionice Večeri matematike odazvali su se učenici i roditelji drugih, četvrtih, i petih  razreda te učiteljice , Mirjana Bobić (2.a), Mirjana Pavanić (2.c), Romana Orlić (4.b), učitelj.mentorica Marina Rodeš (4.c) i učit. Anja Lovrenščak (4.a). Na samom početku sve okupljene je pozdravio ravnatelj Mileo Todić i podsjetio kako je Večer matematike projekt s dugogodišnjom tradicijom u našoj školi i kako matematika ima i zabavnu stranu koju treba iskoristititi u učenju. Istaknuo je kako projekt podržavaju MZO (Ministarstvo znanosti i obrazovanja) i Institut za razvoj i inovativnost mladih. Hvala svim sudionicima na odazivu i veselimo se isto tako lijepom odazivu i sljedeće godine. Dijelić atmosfere pogledajte u fotogaleriji.