ŠKOLSKO NATJECANJE IZ ENGLESKOG JEZIKA

Autor: Kristina Prilika, 18. 2. 2020.

Školsko natjecanje iz engleskog jezika održano je u Školi 23. siječnja 2020., a sudjelovali su sljedeći učenici: Domagoj Beus, Kristina Čolić, Jan Jarec i Stjepan Škrnjug - 8.c razred, mentorica Koraljka Stražičič te Ena Bekavac, Bruno Belić - 8.b, Lea Jurina, Margita Češković, Mia Zetica, Angelina Bogati Hegol, Ea Lovrenović, Lina Beg, Lea Klasić - 8.a razred, mentorica Kristina Hendrih Girgis. Na županijsko natjecanje koje će se održati 3. ožujka 2020. u našoj Školi pozvani su sljedeći učenici: Ena Bekavac, Domagoj Beus i Lea Jurina. Čestitamo učenicima i mentoricama Koraljki Stražičić i Kristini Hendrih Girgis i želimo im puno uspjeha na županijskoj razini natjecanja.