ŽUPANIJSKO NATJECANJE "ČITANJEM DO ZVIJEZDA"

Autor: Kristina Prilika, 10. 3. 2020.

5. ožujka održano je u OŠ Rugvica Županijsko natjecanje "Čitanjem do zvijezda". Ekipu koja je predstavljala našu Školu u kvizu znanja na natjecanju činile su tri učenice: Lara Pavelić, Dora Rajski (7.a) i Ema Gazić (7.c). Osvojile su 3. mjesto! Čestitamo djevojkama na rezultatu i trudu jer ipak su pripremale preko 1000 stranica fantasy romana za mlade. Kreativnim uratkom, tj plakatom predstavila se Ema Gazić koja je za svoj predivan plakat osvojila maximum bodova u predstavljanju, a također jer imala pojedinačni test iz kviza znanja s najvećim brojem bodova. Bravo, Ema!

EMIN PLAKAT