GRADSKO/OPĆINSKO NATJECANJE MLADIH CRVENOG KRIŽA

Autor: Kristina Prilika, 10. 3. 2020.

07.03. održano je 24.po redu Gradsko/općinsko natjecanje mladih Hrvatskog Crvenog križa. Na natjecanju su sudjelovale su 4 ekipe: dvije ekipe podmlatka iz osnovnih škola i  dvije ekipe mladih iz srednjih škola. Natjecanje se sastojalo od dva dijela, pismeni te praktični dio. U kategoriji podmlatka ekipa naše Škole „12345 Lavice" pod mentorstvom učiteljice Ines Tudović, a u sastavu Lara Jelača, Lana Jelača, Korina Halamić, Ivana Jerbić, Lea Klasić  osvojile  su 93,53 boda te pobijedile u svojoj kategoriji. Čestitamo učenicama i mentorici i želimo im puno uspjeha na sljedećoj razini natjecanja! Čestitke i volonterki CK učiteljici Mariji Hegol koja je također pomagala u natjecanju!