OBAVIJEST O ODRŽAVANJU NASTAVE NA DALJINU

Autor: Ivanka Mesarić, 13. 3. 2020.

Poštovani učenici i roditelji,

Ministarstvo znanosti i obrazovanja dalo je naputak školama o organizaciji nastave na daljinu od ponedjeljka 16. ožujka 2020. godine kako slijedi:

- za razrednu nastavu nastava će se odvijati na HRT 3 pod nazivom "Škola na trećem" prema slijedećem rasporedu:

1. razred od 8 - 10 sati

2. razred od 10 - 12.30 sati

3. razred od 13 - 16 sati

4. razred od 16 - 19 sati

- za učenike predmetne nastave kreirane su virtualne učionice u sustavu TEAMS. Upute o korištenju ovog sustava možete pronaći ovdje.

Učenici predmetne nastave trebaju pristupiti virtualnoj učionici svoga razrednoga odjela klikom na svoj razred:

5.a ​5.b 5.c  , 6.a , 6.b6.c ​7.a , 7.b7.c ​8.a ​8.b , 8.c

Dodatno, Sportska televizija će emitirati nastavne sadržaje za predmetnu nastavu u razdoblju od 8 - 14 sati. Nastava će se održavati od 3 - 5 školskih sati prema rasporedu koji će Škola objaviti na svojim mrežnim stranicama.

Praćenje nastave na daljinu kod učenika bilježit će se prisutnošću u virtualnim učionicama koje su gore navedene.

Molimo roditelje i učenike da redovito prate mrežne stranice Škole za nove informacije.

Ravnatelj: Mileo Todić