Dan Škole 25. ožujka 2020.

Autor: Mileo Todić, 25. 3. 2020.

Poštovani učitelji, djelatnici, učenici i roditelji

od srca čestitamo Dan Škole i rođendan našem Đuri Stjepanu Deželiću.

Nažalost, zbog nastalih okolnosti ne slavimo Dan Škole kao do sada, svečano. No zastava Škole danas se vijori ponosno pred našom Školom. Prkosi vjetru i snijegu, baš kao i mi u ovim vremenima . Ovaj Dan možemo provesti u promišljanju o herojskim naporima naših vatrogasaca, koje je baš Deželić uspostavio, kao i naporima medicinskog osoblja, policije ili vojske u spašavanju ljudi i imovine.

Naša Škola oduvijek je bila mjesto učenja, igre i veselja, a iznjedrila je mnoge dobre, marljive i poštene građane našega Grada. Uvjeren sam kako će se uskoro ponovo čuti školsko zvono, učitelji će ponovo sjediti za katedrama, a učenici marljivo učiti kao i do sada. Malo neobičan Dan Škole, no od srca  svima želim neka je sretan te što skoriji povratak u školske prostore.

HIMNA ŠKOLE

ravnatelj: