UPITNIK O NASTAVI NA DALJINU - RODITELJI

Autor: Ivanka Mesarić, 15. 4. 2020.

Dragi roditelji!

Kako bismo u nastavi na daljinu svi bili uspješniji, ovim upitnikom želimo ispitati kako se vaša djeca i vi snalazite u nastavi na daljinu, koje su prednosti, a koji nedostaci. Također, želimo vidjeti što im je najteže i što se još može poboljšati kako bi nastava bila što kvalitetnija. Upitnik je anoniman pa vas molimo da iskreno odgovorite na pitanja.

Ukoliko ste roditelj više učenika naše škole, molimo Vas da upitnik ispunite za svako dijete zasebno.

Posebna napomena!
Pitanja od 13. do 19. namijenjena su učenicima 1.-4. razreda. Ispunjavaju ih uz pomoć roditelja.

Unaprijed zahvaljujemo na odgovorima!

Vaša stručna služba!