eTWINNING PROJEKT - ME, MYSELF & I (JA I SVA MOJA LICA)

Autor: Kristina Prilika, 6. 10. 2020.

Učenici 1.b i 1.c razrednog odjela naše škole i njihove učiteljice Romana Orlić i Marina Rodeš ove školske 2020./2021. godine sudjeluju u eTwinning projektu „Me, myself & I“ ("Ja i sva moja lica"). Ovaj međunarodni projekt je nastao s ciljem promoviranja važnosti i brige za dobro mentalno zdravlje djece i mladih. Kroz projekt će se potaknuti učenike na prepoznavanje vlastitih emocionalnih stanja, kvalitetnu komunikaciju s bližnjima, suradnju i traženje podrške u vlastitoj zajednici.

Vesele se što će bolje upoznati sebe, osvijestiti svoje osjećaje i naučiti kako se nositi s problemima te pružati podršku svojim prijateljima i bližnjima. U projektu će surađivati s učenicima i učiteljima raznih krajeva naše domovine i Europe.

Krećemo s novom školskom godinom u nove projektne aktivnosti i prve međunarodne suradnje!

Učiteljica Romana Orlić