ŽUPANIJSKA RAZINA NATJECANJA ČITANJEM DO ZVIJEZDA

Autor: KRISTINA PRILIKA, 18. 2. 2021.

Na školskoj razini natjecanja Čitanjem do zvijezda održanoj 18. prosinca 2020. brojem bodova ostvarenim na testu u ekipu za županijsku razinu natjecanja plasirale su se učenice Ema Gazić (8.c), Lara Pavelić (8.a) i Dora Rajski (8.a), a zamjena u slučaju spriječenosti jedne od natjecateljica je Sara Svetlečić (6.b). Županijska razina natjecanja održat će se 1. ožujka 2021. online. Mentorica učenicama je Kristina Prilika, knjižničarka. Također, učenica Ema Gazić predstavit će se i kreativnim uratkom plakatom na županijskoj razini natjecanja, 2. ožujka 2021. uživo na platformi Teams (mentorica Kristina Prilika). Emi, Lari i Dori želimo puno uspjeha na županijskoj razini natjecanja!