eTWINNING PROJEKT KRALJEVI I KRALJICE DRAME

Autor: Kristina Prilika, 12. 10. 2021.

U sklopu Etwinning  projekta Kraljice i kraljevi drame 1 u koji se Lutkarska skupina uključila prošle školske godine,  Lutkarima su proljetos stigle lutkice iz partnerske škole OŠ Ljudevita Bauera iz Vukovara. Ove godine Lutkarska skupina s učiteljicom Marinom Rodeš nastavlja projekt (Kraljice i kraljevi drame 2) te su dobili zadatak lutkice upoznati s našim gradom. Ivanić-Grad je poznat po Bučijadi i Festivalu igračaka koji su se nedavno održali u Gradu pa je to bila izvrsna prilika da lutke škole partnera: princa, princezu i zmaja prošetaju gradom. Više fotografija pogledajte u fotogaleriji na poveznici ispod.