ŠKOLSKA / ŽUPANIJSKA NATJECANJA 2021./2022.

Autor: Kristina Prilika, 23. 2. 2022.

Tijekom prosinca i veljače provedena je većina školskih natjecanja na kojima su naši učenici postigli izvrsne rezultate i pozvani na županijske razine natjecanja.

17. prosinca 2022. provedena je školska razina natjecanja Čitanjem do zvijezda, a 3 učenice činit će ekipu koja će 3. ožujka 2022. predstavljati našu školu na županijskoj razini natjecanja: Elena Banči, Marta Orešković i Sara Svetlečić -7.b (mentorica Kristina Prilika). Djevojkama želimo puno uspjeha na županijskoj razini natjecanja!

25. siječnja provedeno je školsko natjecanje iz ENGLESKOG JEZIKA, a na županijsku razinu natjecanja pozvana je učenica Korina Halamić-8.c. Čestitamo Korini i mentorici Koraljki Stražičić te im želimo puno uspjeha na županijskoj razini natjecanja 17. ožujka 2022.!

28. siječnja 2022. provedeno je školsko natjecanje iz GEOGRAFIJE, a na županijsku razinu natjecanja pozvani su učenici: Kiara Klopotan - 7.b, Franko Valentić - 7.c i Laura Horvat - 6.a. Čestitamo učenicima i mentorici Ivani Petrić te im želimo puno uspjeha na županijskoj razini natjecanja 7. ožujka 2021.

Od 1. do 4. veljače 2022. provedena je školska razina 64. natjecanja mladih tehničara, a na županijsku razinu koja će se održati 4. ožujka 2022. pozvane su učenice Kiara Klopotan - 7.b (strojarske konstrukcije) i Dora Valentić - 7.c (maketarstvo i modelarstvo). Čestitamo Kiari i Dori i mentoru Jadranku Bartoliću i želimo im puno uspjeha na daljnjoj razini natjecanja!

4. veljače 2022. provedeno je školsko natjecanje iz INFORMATIKE, a na županijsku razinu natjecanja pozvani su učenici Bernarda Herceg- 5.a i Alen Božičević - 8.b. Čestitamo Bernardi i Alenu te mentoricama Mariji Nikolić i Ireni Novak Tvrtković (vanjskoj mentorici Alena Božičevića) i želimo im puno uspjeha na županijskoj razini natjecanja 11.3.2022!

7. veljače 2022. održano je školsko natjecanje iz POVIJESTI, a na županijsku razinu natjecanja pozvani su učenici Jan Tomeš - 8.a i Korina Halamić - 8.c. Čestitamo Janu i Korini te mentorici Tini Matanić i želimo im puno uspjeha na županijskoj razini natjecanja 10. ožujka 2022. u Bregani!

9. veljače 2022. provedeno je školsko natjecanje iz FIZIKE, a na županijsku razinu natjecanja pozvan je učenik Alen Božičević- 8.b. Čestitamo Alenu i mentoru Denisu Toverniću te im želimo puno uspjeha na daljnjoj razini natjecanja!

11. veljače 2022. održana je školska razina Natjecanja - izložbe učenika osnovnih i srednjih škola iz područja vizualnih umjetnosti i dizajna - LIK 2022., a na županijsku razinu proslijeđeni su radovi učenika (tema: Ljudsko tijelo/kolaž, kontrast, ritam, rekompozicija): Luna Ciganović-8.c, Magda Vrtarić-7.c i Paula Njegovec, 8.b. Čestitamo učenicima i mentorici Petri Pavlić i želimo im puno uspjeha na daljnjoj razini natjecanja!

14. veljače 2022. provedeno je školsko natjecanje iz BIOLOGIJE, a na županijsku razinu natjecanja pozvani su učenici Kiara Klopotan - 7.b i Karlo Andreani - 7b. Čestitamo Kiari i Karlu i mentorici Kaji Glavaš i želimo im puno uspjeha na daljnjoj razini natjecanja!

16. veljače 2022. provedena je općinsko-gradska razina smotre LiDraNo – smotra literarnog, novinarskog i dramsko-scensko stvaralaštva, a na županijsku razinu proslijeđeni su novinarski rad Nepoželjna ljubavna priča iz pera Mire Gavrana učenika Alena Božičevića, 8.b (mentorica Ivana Krešo) i monolog (samostalni pojedinačni nastup) učenice Hane Nekich, 5.c "Zaposlena jesen" (ulomak iz književnog djela Zaposlena jesen autorice Sanje Pilić) - mentorica Ivana Krešo. Čestitke Alenu i Hani i mentorici Ivani Krešo te im želimo puno uspjeha na daljnjoj razini natjecanja!