LIDRANO 2022.

Autor: Kristina Prilika, 18. 3. 2022.

Na Županijskoj razini smotre LiDraNo koja je jučer, 17. ožujka 2022. održana u našoj Školi predstavili su se učenici Hana Nekich, 5.c i Alen Božičević, 7.b. Hana se predstavila pojedinačnim dramskim nastupom; tj. monologom "Zaposlena jesen" autorice Sanje Pilić, a Alen samostalnim novinarskim radom, tj. osvrtom "Nepoželjna ljubavna priča iz pera Mire Gavrana" na roman Mire Gavrana "Profesorica iz snova". Mentorica je i Hani i Alenu učiteljica hrvatskog jezika Ivana Krešo. Čestitamo Hani i Alenu te mentorici Ivani Krešo!

Više fotografija s Haninog nastupa i Alenov osvrt pogledajte u poveznicama ispod.

Monolog "Zaposlena jesen" (Hana Nekich)

"Nepoželjna ljubavna priča iz pera Mire Gavrana" (Alen Božičević)