PLASMAN NA DRŽAVNO NATJECANJE IZ INFORMATIKE

Autor: KRISTINA PRILIKA, 28. 3. 2022.

11. ožujka 2022. održana je Županijska razina natjecanja iz informatike u  OŠ „Stjepan Radić“ Božjakovina. Učenik naše škole Alen Božićević, 8.b osvojio je 1. mjesto. Prvo županijsko natjecanje jako dobro je odradila i Bernarda Herceg, učenica 5.a koja je bila uz rame  najboljim učenicima iz županije. Čestitamo i mentorici Mariji Nikolić koja ju je u kratkom periodu pripremila za županijsku razinu natjecanja.

Nakon provedenih reevaluacija rješenja od strane državnog povjerenstva, Alen se plasirao na Državno natjecanje koje će se održati od 3. do 6., svibnja 2022. Čestitamo Alenu za plasman, kao i vanjskoj mentorici Ireni Novak Tvrtković, koja je bila Alenova mentorica svih ovih godina.

Alenu, želimo puno uspjeha na državnoj razini natjecanja, a Bernardi da nastavi Alenovim stopama!