PLASMAN NA DRŽAVNO NATJECANJE IZ GEOGRAFIJE

Autor: Kristina Prilika, 30. 3. 2022.

28. siječnja 2022. provedeno je školsko natjecanje iz GEOGRAFIJE, a na županijsku razinu natjecanja pozvani su učenici: Kiara Klopotan - 7.b, Franko Valentić - 7.c i Laura Horvat - 6.a. Na Županijskoj razini natjecanja, 7. ožujka 2022., Kiara Klopotan je osvojila 2. mjesto te je od strane Državnog izbornog povjerenstva pozvana na Državnu razinu natjecanja iz  geografije, a koja će se održati od 12. do 14. travnja 2022. na Krku (Njivice i Malinska). Još jednom čestitamo Kiari i mentorici Ivani Petrić te im želimo puno uspjeha na državnoj razini natjecanja!