Korizmena akcija župnog Caritasa

Autor: KRISTINA PRILIKA, 14. 4. 2022.

Učenici naše škole uključili su se u Korizmenu akciju župnog Caritasa (Župa sv. Petra apostola Ivanić-Grad) koja se održavala od 28. ožujka do 10. travnja 2022. Svojim donacijama hrane i higijenskih potrpština naprvili su bogate koriznene pakete. Učenici osmih razreda iste su zajedno s vjeroučiteljicom Andreom Ljubičić otpremili u skladište župnog Caritasa u ponedjeljak 11. travnja. Samom akcijom te svojim srcem otvorenim za drugoga i velikodušnošću naši učenici i njihovi roditelji uljepšali su Uskrs našim sugrađanima u potrebi te time pokazali  da zaista razumiju  značenje riječi Caritas; ljubav i milosrđe.