SAKUPLJANJE STAROG PAPIRA

Autor: KRISTINA PRILIKA, 10. 5. 2022.

U petak, 6. svibnja 2022. u školi je organizirano sakupljanje starog papira (kao i svake godine prigodno uz Dan planeta Zemlje), a na koje su se učenici i roditelji opet lijepo odazvali i potrudili. Kao i svake godine, pobjednici u sakupljanju nagađuju se nagradnim izletom u Cinestar na projekciju animiranog ili igranog filma. Ove godine najviše papira sakupio je 4.c razred (učiteljica Mirjana Pavanić) sakupivši 1592 kg starog papira, a 2. i 3. mjesto marljivo su skupljanjem osvojili i 6.b razred (učiteljica Tina Matanić) - 1408,5 kg i 8.b razred (učiteljica Tihana Golner) - 1229 kg starog papira. Hvala svim učenicima i roditeljima na trudu i količini sakupljenog papira. Iako je akcija i natjecateljskog duha, osnovni cilj je sakupljanje i recikliranje starog papira u svrhu zaštite prirode.

POPIS SAKUPLJENOG PAPIRA PO RAZREDIMA