SPORTAŠI GODINE IZ OŠ ĐURE DEŽELIĆA IVANIĆ-GRAD

Autor: Kristina Prilika, 10. 5. 2022.

Paula Njegovec, 8b - karate                      Šimun Stipić, 8.c - košarka

Gradska zajednica sportskih udruga Ivanić-Grad na tradicionalnoj priredbi u Dvorani Žeravinec proglasila je najbolje sportaše, sportske djelatnike i kolektive za 2021. godinu. I ove godine učenici naše Škole nagrađeni su za izniman trud i uspjehe koje su postigli u 2021. godini. Najboljim sportašima škola s područja Grada za školu OŠ Đure Deželića Ivanić Grad proglašeni su Paula Njegovec, 8.b (Karate klub Mladost)  i Šimun Stipić, 8.c. Mladim sportskim nadama proglašeni su učenici Maja Merenić, 5b (Karate klub Ivanić-Grad),  Franko Kirin, 6.b (Streljački klub Ivanić), Lucija Kirin, 6.b (ŽRK Ivanić-Grad), Gabrijel Leš, 6.a (Košarkaški klub Ivanić-Grad).

Maja Marenić, 4.b - karate                                   Gabrijel Leš, 6.a - košarka

Franko Kirin, 6.b - streljaštvo                             Lucija Kirin, 6.b - rukomet

Najboljim sportašima mlađe mladeži proglašeni su Patrik Presečan, 6.b (Kickboxing klub Ivanić-Grad) i Dora Valentić, 5.b (Karate klub Mladost).

Patrik Presečan, 6.b - kickboxing                    Dora Valentić, 5.b - karate

Čestitamo svim nagrađenim sportašima i želimo im puno uspjeha u daljnjem radu i natjecanjima!

Više fotografija i u boljoj rezoluciji pogledajte na fb portalu Volim Ivanić i na web stranici Grada Ivanić-Grada