PLASMAN EKIPE ŽENSKOG FUTSALA NA DRŽAVNO NATJECANJE

Autor: Kristina Prilika, 16. 5. 2022.

Na poluzavršnom Državnom prvenstvu školskih športskih društava skupine zapad za učenike 5. i 6. razreda održanom u Novigradu 12. svibnja 2022. ekipa naše škole osvojila je prvo mjesto i plasirala se u završnicu državnog natjecanja u futsalu za djevojčice (skupina zapad). Ekipu futsala OŠ Đure Deželića čine; Nina Cvijanović, Tina Oković, Dora Valentić, Ana Marija Tudor, Tia Krsnik, Paula Marinić i Lea Biškup. Svim djevojkama u ekipi, kao i voditeljima mentorima Tihomiru Golneru i Bojanu Jeliniću, čestitamo na izvrsnom rezultatu i želimo im puno uspjeha u završnici natjecanja.