E-twinning projekt „Kremenko“

Autor: Kristina Prilika, 25. 5. 2022.

U sklopu e-twinning projekta „Kremenko“ tijekom ove školske godine odradili smo nekoliko uspješnih suradničkih aktivnosti. U aktivnosti „Kremenkov glas iz prošlosti“ izrađivali smo kreativne čestitke kojima smo poslali poruke iz prošlosti našim projektnim partnerima te primili njihove poruke.  Zabavili smo se i izradom kvizova, kojima su učenici provjerili stečeno znanje tijekom projekta. Posebno je bilo zanimljivo sastavljanje Kremenkovog jelovnika s obzirom na ograničenu ponudu namirnica kojima je vjerojatno raspolagao. Odradili smo nekoliko uspješnih videokonferencijama putem kojih smo upoznali naše projektne partnere.

U projektu su tijekom ove školske godine aktivno sudjelovali Lara Jelača, Korina Halamić, Marta Orešković, Sara Svetlečić, Una Cvijanović, Magda Vrtarić, Lucija Novosel, Azra Jandrijević Škrgulja, Eon Mihaljević i Šimun Toth.

učiteljica Tina Matanić

Više fotografija pogledajte u FOTOGALERIJI!