PRVI PLJESAK I FESTIVAL ZBOROVA NA FESTIVALU IGRAČAKA

Autor: Kristina Prilika, 6. 6. 2022.

Školski pjevački zbor pod vodstvom učiteljice Valentine Friedl Štruklec nastupao je na otvaranju Festivala igračaka 4. lipnja 2022. otpjevavši himnu festivala Igra nikad ne umara. Nakon otvaranja festivala učenici naše škole sudjelovali su u pjevačkom natjecanju Prvi pljesak. Učenik Fran Banovac, 4.c sudjelovao je prvi put otpjevavši pjesmu pjesmu Hope izvođača Xxx Tentation i pohvaljujemo ga za odličan nastup, a učenice 4.cLotta Hermeščec, Leona Perišić i Hana Lisjak nastupile su zajedno kao grupa pod nazivom VPC te osvojile 3. mjesto u Drugoj kategoriji s pjesmom Cake by the ocean (DNCE). Djevojke su imale odličan nastup i čestitamo na osvojenom 3. mjestu! U nedjelju 5. lipnja 2022. učiteljica Valentina Friedl Štruklec bila je član Pjevačkog žirija zajedno s pjevačicom Ivankom Mazurkijević i Mrletom iz Let3 u natjecanju Festivala zborova.

Lotta, Leona i Hana (VPC)

Fran Banovac

Uživajte u fotogaleriji!