DONACIJA KONCERTNOG GLASOVIRA

Autor: Kristina Prilika, 5. 7. 2022.

Pokojni gospodin Berislav Kezele bio je djelatnik naše Škole u jednom  razdoblju od njena osnutka, a široj javnosti je poznat kao voditelj Pjevačkog društva "Posavac", Muškog komornog zbora te Crkvenog zbora u Ivanić-Gradu. Iza njega, osim intelektualne ostavštine, ostao je i predivan koncertni glasovir na kojemu je učio svirati kao student te ga nastavio svirati cijeli životni vijek. Nakon što je gospodin Berislav preminuo, obitelj je odlučila darovati glasovir našoj Školi kao dio njegove ostavštine. Veliko hvala obitelji, kao i direktoru Komunalnog poduzeća Ivanić-Grada Mariu Mikuliću te djelatnicima poduzeća koji su pomogli glasovir prenijeti u Školu.