RODITELJSKI SASTANAK I PODJELA UDŽBENIKA ZA RODITELJE I SKRBNIKE BUDUĆIH PRVAŠIĆA

Autor: Kristina Prilika, 26. 8. 2022.

Roditeljski sastanak i podjela udžbenika za roditelje i skrbnike budućih prvih razreda održat će se 31.08.2022. u 18 sati u prostorijama Škole. Molimo roditelje da se svakako odazovu na sastanak te da ponesu djetetovu školsku torbu ili veću vrećicu kako bi preuzeli udžbenike za svoje prvašiće. Udžbenici za prve, a i sve ostale razrede naručeni su preko škole, a financira ih Ministarstvo znanosti i obrazovanja, dakle besplatni su. Roditelji financiraju druge obrazovne materijale, tj. radne bilježnice, nastavne, listiće, ispitne zadatke, likovne mape i ostalo, a očemu se obaviješteni preko učiteljica i objave na Stranici škole 1. srpnja 2022.  Provjerite još jednom na poveznici ODABRANI UDŽBENICI I DODATNI OBRAZOVNI MATERIJALI ZA ŠKOLSKU GODINU 2022./2023.