DODATNA ŠKOLSKE 2017./2018.

raspored održavanja dodatne nastave

turnus 5.a;5.c 7c 8.a 6.a; 6.c
škola ujutro ČETVRTAK 12.10 - 12.55 PONEDJELJAK 15.20 - 16-20 PONEDJELJAK 15.20 - 16.20 PONEDJELJAK 15.20 - 16.20
škola poslije podne ČETVRTAK 12.10 - 12.55 PONEDJELJAK 12.10 - 12.55 PONEDJELJAK 12.10 - 12.55 PONEDJELJAK 12.10 - 12.55

ZADACI ZA FRANA NERU I KLARU

ZADACI KOJE BI TREBALI RIJEŠITI PREKO LJETNIH PRAZNIKA

Na svom računalu napravite mapu ljeto2017. U tu mapu preuzmite zipanu datoteku ili pojedinačno zadatke. Ako preuzmete zipanu mapu raspakirajte je u mapu istog imena. Rješenja zadataka spremajte u tu mapu.

Imate deset zadataka, napravite si plan da svaki tjedan riješite jedan zadatak. Trebate ostati u formi. Brzo će proći ljetni praznici. Ako negdje zapnete ili vam ne daj bože ponestane zadataka slobodno me kontaktirajte na e-mail: irena.novak-tvrtkovic@skole.hr. Na raspolaganju sam vam cijelo ljeto.

Zadatke  preuzmite zadnji dan nastave u ovoj školskoj godini.

FOLDER :A :B :L

DIJAMANT :A :B :K :V

MACKA :D :A :B

PITAGORA :A :B

MNOGOKUTI :N :M :D

VANKA :N :D :K

VRATA :N :H :W :P :Q

DIJAGONALE :N :D

SLALOM :L

ZVIJEZDA :N :D :M

zipana mapa

ZADACI ZA DANIELA I DOMAGOJA

ZADACI ZA RJEŠAVANJE PREKO LJETNIH PRAZNIKA

Da ne ispadnete iz forme, pripremila sam 11 zadataka. Možete ih preuzeti pojedinačno ili mapu s zadacima. Na svom računalu napravite mapu imena ljeto 2017. u nju kopirajte zadatke i stavljajte rješenja. Ako preuzmete mapu, raspakirajte je u datoteku istog imena. Napravite si plan,  da svaki tjedan riješite po jedan zadatak kako bi zadržali formu do početka iduće školske godine. Na početku slijedeće školske godine čeka vas puno novih naredbi koje trebate naučiti i uvježbati  do školskog natjecanja.

Ako gdje zapnete ili ako vam ne daj bože ponestane zadataka pošaljite mi e-mail na irena.novak-tvrtkovic@skole.hr za vas sam na raspolaganju cijelo ljeto, a i na stranici infokupa možete rješavati zadatke s školskih natjecanja.

Zadatke preuzmite zadnji dan nastave u ovoj školskoj godini..

ENTE :N :D :X

RAVNISAT :L : X :T

INTERNET :N :D

KRAKATE :N :A :B :X

ZUPCI :N :D

SUNCE :N :A :B :M :K

ZNAMENKA :N :D

SLADOLED :N :M :D :X

MOSTOVI :N :M :D

MNOTRO :N :D :A

GOREDOLJE :N :D

zipana mapa

DODATNA LOGO MINIĆI

Za učenike 4. razreda

Za učenike koji se misle ozbiljnije baviti programiranjem mogu se školske 2017./2018. godine uključiti u dodatnu nastavu iz informatike, FMS LOGO. Za vas sam pripremila 13. zadataka koje trebate riješiti preko ljetnih praznika.

UPUTSTVO:

1. Na svom računalu napravite mapu ZADACI LOGO LJETO 2017.  U tu mapu preuzmite zadatke pojedinačno, ili preuzmite zipanu- sažetu mapu sa svim zadacima.
  2. Ako ste preuzeli zipanu mapu odzipajte (raspakirajte ) je u mapu istog imena.
  3. To je mapa u koju ćete spremati rješenja zadataka.
  4. Napravite plan rada, tako da svaki tjedan riješite barem jedan zadatak kako bi ostali u formi do početka školske godine.

Dodatna nastava će biti jednom tjedno, jedan školski sat.

Ako imate pitanja ili vam možda ponestane zadataka možete mi poslati poruku na e-mail  adresu: irena.novak-tvrtkovic@skole.hr

Zadatke preuzmite zadnji dan ove nastavne godine. Jedan po jedan ili sve zadatke odjednom preuzimajući mapu zipana mapa

CVIJET :N :D

DRVORED :N :D :R :K :S