INFOKUP

INFOKUP 2017.

Autor: Irena Novak Tvrtković, 18. 3. 2017.

Od 14.03. do 17.03. U Primoštenu je održano Državno natjecanje iz informatike. Učenici Fran Lešković, 6.c  i Daniel Ozvačić, 5.a našli su se u društvu učenika koji su na županijskoj razini pokazali najviše znanja.

Fran je u kategoriji šestih razreda u programskom jeziku Logo plasiran se na 9. mjesto, a Daniel u kategoriji petih razreda na 6. mjesto.

Čestitam našim učenicima, biti šesti i deveti u državi je ogroman uspjeh.

Hvala vam dragi moji učenici jer ste  marljivo radili i pokazali  da vam je mjesto među najboljima.

Nadam se da će vaši rezultati potaknuti i druge učenike da se bore i dođu na ovaj rang natjecanja. Nastavite tako.

Hvala roditeljima bez kojih ove priče ne bi ni bilo.

Rang liste možete pogledati na stranici infokupa.

Rezultati

Učiteljica: Irena Novak Tvrtković

Dolazak natjecatelja zagrebačke županije u Hotel Zora Akreditacije za mentore i natjecatelje
Pogled na Primpšten Otvaranje natjecanja
Sve  spremno za natjecanje. Počelo je.
Grickamo nokte, malo smo nervozni. Samo što nije počelo.
Izlet. Sokolarski centar. Jastreb i ja.
Čekamo proglašenje pobjednika. Vidim se dogodine na istom mjestu možda u istom sastavu a možda će nas biti i više Sve zavisi od nas.