Aktivnosti u knjižnici

KNJIŽEVNI SUSRET S NIVES MADUNIĆ BARIŠIĆ

Autor: Kristina Prilika, 4. 5. 2017.

9. ožujka 2017. učenici 5.b i 6.c razreda bili su gosti na književnom susretu s književnicom Nives Madunić Barišić u Gradskoj knjižnici. Hvala gospođi Jasmini Hren što nas je pozvala i organizirala susret. Književnica nam je predstavila svoju trilogiju krimi romana za djecu: Tajna čokoladnih bombonaLunapark i Mrak ili strah

Iako nitko od učenika nije pročitao trilogiju dječjih krimi romana, na susretu je bilo vrlo razgovrljivo i književnica je svakako uspijela kod učenika pobuditi interes za čitanje njenih romana. Učenici su vrlo angažirano predlagali teme za novi roman i nove likove, a književnica je zahvalila na puno dobrih ideja i obećala neke opisati u nadolazećim romanima. I u našoj školskoj knjižnici sada su dostupni naslovi iz trilogije pa pozivam sve čitatelje koji vole dječje krimi romane neka prionu na čitanje.

Nives Madunić Barišić