Aktivnosti u knjižnici

ŠKOLSKA RAZINA NATJECANJA "ČITANJEM DO ZVIJEZDA"

Autor: Kristina Prilika, 5. 2. 2020.

15. siječnja 2020. provedena je u školskoj knjižnici školska razina natjecanja Čitanjem do zvijezda na kojoj su testove pisale učenice: Dora Rajski - 7.a, Lara Pavelić, 7.a, Vanesa Dianek - 7.c i Ema Gazić - 7.c. Učenice su ostvarile zavidan broj bodova: Dora i Lara 43/45, a Ema i Vanesa 42/45. Ekipu za županijsku razinu natjecanja činit će učenice: Dora rajski, Lara Pavelić i Ema Gazić, a Ema Gazić predstavit će se i plakatom (likovnim izričajem) kao i prošle godine kada se plasirala na državnu razinu natjecanja. Čestitamo svim učenicama na postignutim rezultatima i trudu uloženom u čitanje tri podeblja fantasy romana: Harry Potter i kamen mudraca/J.K.Rowling, Nikadgrad: kušnje Morrigan Crow/J. Townsend i Zmaj ispod starog grada/K. Mikulan.