AKTIVNOSTI/NOVOSTI

8.r. MEDIJSKA KULTURA - DOKUMENTARNI FILM

Autor: Kristina Prilika, 12. 5. 2020.

Poštovani učenici, prilažem prezentaciju Dokumentarni film u kojoj ćete ponoviti važan sadržaj iz Medijske kulture te pronaći jako puno korisnih poveznica o dokumentarnim filmovima. Obratite pažnju na citiranje literature i web izvora u prezentaciji! Dokumentarni film je u današnjem društvu jako zapostavljena kategorija sedme umjetnosti. No, onaj tko odluči zadubiti se u ovo nepregledno bogatstvo mudrosti i inspiracije shvatit će da propušta mnogo ako sebi barem jednom tjedno ne izdvoji vrijeme za gledanje priče koja vam može promijeniti život. Mogu vas učiniti pametnijima, obrazovanijima, informiranijima, plemenitijima, samosvijesnijima, mogu vas potaknuti da budete bolji čovjek! Knjige su prozor u svijet, ali i dokumentarni filmovi također. Lp!