AKTIVNOSTI/NOVOSTI

ISLM BOOKMARKER PROJECT

Autor: Kristina Prilika, 30. 11. 2021.

Ovogodišnja tema Mjeseca školskih knjižnica je Bajke i priče iz cijeloga svijeta pa smo se s veseljem prihvatili izrade straničnika (bookmarkera) kojima slavimo bajke i priče koje nas uvijek vesele, uče, inspiriraju... Učenici 1.c i 5. c razreda s učiteljicom Mihaelom Njegovec i knjižničarkom Kristinom Prilika tijekom listopada izrađivali su straničnike inspirirane bajkovitim motivima i najdražim bajkama. Bilo je tu zmajeva, princeza, vještica, začaranih dvoraca, čarobnih ogledala, vještičjih kotlova i likova poput Crvenkapice, Harryja Pottera, Zvončice... Ove godine naše straničnike šaljemo u Litvu i u Indiju!