Aktivnosti u knjižnici

NOVO, NOVO U GODINI ČITANJA - I DALJE SLAVIMO BAJKE

Autor: Kristina Prilika, 30. 11. 2021.

Grad Ivanić Grad školskoj knjižnici omogućio je sredstva kojima su kupljene knjige za školsku knjižnicu (baš u vrijeme sajma knjiga Interliber kada su povoljnije cijene) tako da smo, osim lektira, naručili i puno bajkovitih priča jer bajka nam je uvijek dobar poticaj za čitanje, ispiracija, pouka. Naše su police bogatije za čaroliju sljedećih naslova: Čarobno kraljevstvo bajki, Gdje se nalaze bajke, Bajke i priče iz cijeloga svijeta, Orašar i kralj miševa, Snježna kraljica, Palčica, Princeza u magarećoj koži, Dolina mlinova, Baba jaga i div Zaborav.

Na poveznici NOVE BAJKE U NAŠOJ ŠKOLSKOJ KNJIŽNICI saznajte više o novim naslovima.