Županijsko natjecanje iz rukometa

Autor: Kristina Prilika, 11. 3. 2009.

3. ožujka u Sv. Ivanu Zelini održano je županijsko natjecanje iz rukometa za djevojke. Ženska rukometna ekipa naše škole, u sastavu: Lucija Žerjavić, 8.a; Edita Ptičar, 8.c; Antonija Liška, 8.c; Ema Leš, 7.d; Ela Bižec, 8.a; Daria Šiftar, 8.c; Lucija Gadža, 7.c; Dorotea Baotić, 6.c; Lucija Mršić, 7.a i Dalia Dundović, 7.c osvojila je prvo mjesto na natjecanju. Čestitamo našoj rukometnoj ekipi i treneru i učitelju Marku Čuleu na izvanrednom uspjehu te im želimo isto tako dobar uspjeh u četvrtak, 12. ožujka na regionalnom natjecanju.

fotografija: Rukometna ekipa

Prosinac