NOVE KNJIGE - UČITELJI 2017.-2018.

Poštovani kolege i kolegice, na sjedećim linkovima nalaze se popisi novopristiglih naslova u školskoj knjižnici koji će vam svakako koristiti u odgojno-obrazovnom radu s učenicima i u stručnom usavršavanju. Također sam izdvojila naslove koje planiramo nabaviti, a koji su nam svakako potrebni.

NOVI NASLOVI - LITERATURA ZA UČITELJE, STRUČNE SURADNIKE I RODITELJE

LITERATURA ZA STRUČNO USAVRŠAVANJE U ŠKOLSKOJ KNJIŽNICI

NASLOVI KOJE PLANIRAMO NABAVITI

NOVE KNJIGE - SLIKOVNICE (M - MALA KNJIGA)

Dragi korisnici školske knjižnice, novu školsku godinu 2015./2016. započinjemo s novim naslovima u školskoj knjižnici. Novosti su razvrstane prema dobi čitatelja (klasifikacijske oznake za školske knjižnice: M - mala knjiga, slikovnice, D - dječja knjiga/književnost, O - omladinska knjiga/književnost, prema brojevima UDK (univerzalne decimalne klasifikacije za popularnoznanstvenu literaturu, priručnike i referentnu zbirku (enciklopedije, rječnike i leksikone)). Posebnu listu čine novi naslovi lektirnih izdanja razvrstani po razredima.

M - MALA KNJIGA/SLIKOVNICA

D - DJEČJA KNJIŽEVNOST/KNJIGA