DAN PLANETE ZEMLJE KAO LITERARNA INSPIRACIJA

PRVI SNIJEG, Ivan Klak,6.a

JABUKA - AKROSTIH, 4.C

Učiteljica Mihaela Njegovoec ustupila nam je literarne uratke 4.c nastale u formi akrostiha. Tema je jabuka, uz Svjetski dan jabuka koji su obilježili različitim aktivnostima 20. listopada. Bravo, 4.c!

JABUKA - AKROSTIH - 4.C

KRUH, 3.C

Učenici 3.c razreda pisali su o kruhu. Njihovi radovi su poveznice uz imena učenika.

KARLO AKALOVIĆ

KATJA BISIĆ

ERIK IVIĆ

JAKOV KONJUG

ANJA LISJAK

LOVRO MAREKOVIĆ

VID NJEGOVEC

Literarni radovi

MAŠTAM / Sofija Posuda, 8.b / LITERARNA GRUPA (Ivanka Marošević, učitelica HJ)

PJESMA SNJEŽNE PAHULJE / Sofija Posuda, 8.b / LITERARNA GRUPA (Ivanka Marošević, učitelica HJ)

VELIKA PUSTOLOVINA MALE PAHULJICE / Petra Katalinić, 6.b / LITERARNA GRUPA (Ivanka Marošević, učitelica HJ)

SNJEŽNI PILOT / Klara Krnić, 6.b / LITERARNA GRUPA (Ivanka Marošević, učitelica HJ)

PJESME O PROLJEĆU, 3.C R., TRAVANJ 2020.

MASLAČAK, Katarina Belačić, 3.c

ZEMLJA SLADOLEDA (Ivana Turčinec, 3.a) i TURIST NA PUTOVANJU (Morena Marušić, 3.a)