Učeničko stvaralaštvo

Na ovom linku objavljuju se likovni i literarni uradci naših učenika tijekom školske godine. Početkom nove školske godine linkovi idu u arhivu, gdje ih također možete pogledati, a sadržaj linkova puni se novim sadržajima iz tekuće školske godine. Na linku Literarni radovi možete pročitati radove naših učenika koje pišu na satovima, kao domaće zadaće, kao radove za razne natječaje i smotre ili iz samostalnog poticaja. Na linku Likovni radovi objavljujemo ono što učenici tijekom godine rade na satovima likovne kulture, a vezano je uz plan i program rada, zatim radove koji se izrađuju za razne likovne natječaje, radove nastale u sklopu raznih projekata i sl.