Županijska natjecanja

Autor: Irena Novak Tvrtković, Marija Alimanović, 17. 3. 2009.

FIZIKA

Na županijskom natjecanju iz fizike koje je održano 6.3.2009. u Zaprešiću bile sudvije učenice naše škole: Tijana Škrivanek,8.c koja je zauzela 11. i Silvija Tovernić,8.c 15. mjesto od ukupno 31. Budući da je to veoma teško i zahtjevno natjecanjeovo je izvanredan uspjeh.

GEOGRAFIJA

U utorak, 10.3.2009. u Sv. Nedjelji održano je županijsko natjecanje iz geografije na kojem je naš učenik Tibor Vrbanić,8.b zauzeo izvanredno 6. mjesto sa samo 4 bodamanje od prvoplasiranog.

RUKOMET

U četvrtak,12.3. 2009. ženska, rukometna ekipa naše škole u sastavu:Lucija Žerjević,8.a; Edita Ptičar,8.c; Antonija Liška, 8.c; Lucija Mrčić.7.a; Ema Leš,7.d ; Ella Bižec,8.a; Daria Šiftar,8.c; Lucija Gadža 7.c; Dorotea Baotić,6.c i Dalia Dundović 7.c osvojile su treće mjesto u poluzavršnici državnog natjecanja iz rukometa. To je najbolji uspjeh naše ženske rukometne ekipe do sada !

ENGLESKI JEZIK

U četvrtak 26.02.2009. u Vrbovcu je održano županijsko natjecanje iz engleskog jezika na kojem je učenicima naše škole Sanja Spielberger, 8.b osvojila prvo mjesto.

Prosinac

1. prosinac – Svjetski dan borbe protiv AIDS-a